x x
x x

KRDP patronem IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Nieruchomości

x

Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych zaprasza na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Nieruchomości “Pandemia COVID-19 a przyszłość rynku nieruchomości”, organizowaną przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia w godz. 10.00-17.40 w formie webinaru na platformie Clickmeeting. 

Patronat nad konferencją objęła Krajowa Rada Doradców Podatkowych.  

Zastanawiasz się jak pandemia COVID-19 wpłynęła na rynek nieruchomości? Ciekawi cię jakie konsekwencje wywołały regulacje dotyczące przeciwdziałania COVID-19 dla najmu komercyjnego i krótkoterminowego? A może interesujesz się nowymi formami pośrednictwa w handlu nieruchomościami? Jeśli tak, zachęcamy do udziału. Co roku tematyka Konferencji skupia się na aktualnych problemach prawa nieruchomości. W ramach tegorocznej edycji eksperci zmierzą się z zagadnieniami z pogranicza ekonomii i prawa, szczególnie w zakresie skutków epidemii i wprowadzanych regulacji dla rynku nieruchomości, a tym na najem komercyjny i krótkoterminowy oraz metody pośrednictwa w handlu nieruchomościami. 

Prelegentami podczas konferencji będą między innymi Filip Siwek, wiceprzewodniczący Zarządu Wielkopolskiego Oddziału KIDP oraz Przemysław Jakub Hinc, członek Zarządu Wielkopolskiego Oddziału KIDP. 

Udział w konferencji jest bezpłatny, a każdy zapisany uczestnik obecny podczas minimum jednego panelu Konferencji otrzyma certyfikat. Certyfikaty wysyłane będą po weryfikacji obecności uczestników w terminie do 2 tygodni od zakończenia Konferencji. 


Link do zapisów: https://elsapoznan.clickmeeting.com/iv-ogolnopolska-konferencja-naukowa-prawa-nieruchomosci/register  
Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1506295109541219  

Agenda do pobrania poniżej.

DATA PUBLIKACJI: 2021-04-23 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (693 920 360)
KIDP (centrala)

ul. Giełdowa 4c/34
Warszawa 01-211
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: 693 920 360

x x x
x