x x
x x

"Nowe oblicza prawa podatkowego" - konferencja ELSA Poland

x

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland zaprasza do wzięcia udziału w XXII Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej "Nowe oblicza prawa podatkowego", która odbędzie się w dniach 27-28 października 2021 r. w formie online. Jest to jedna z największych konferencji w Polsce o tej tematyce, która od lat tworzy forum wymiany wiedzy i doświadczenia z zakresu prawa podatkowego.

Tegoroczna edycja wydarzenia składa się z wykładów, eksperckiego panelu dyskusyjnego oraz warsztatów. Ma na celu przeprowadzenie dyskusji o najistotniejszych problemach, które pojawiły się w świecie prawa podatkowego w aspekcie krajowym i międzynarodowym na przestrzeni 2020 i 2021 roku. 

Wystąpią eksperci z najbardziej renomowanych firm i kancelarii oraz specjaliści z uniwersytetów i Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawa Podatkowego, a także Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego. Patronem Merytorycznym wydarzenia jest Krajowa Izba Doradców Podatkowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, gdzie na bieżąco pojawiają się wszystkie informacje. Aplikanci adwokaccy oraz doradcy podatkowi za udział w konferencji  otrzymają punkty szkolenia zawodowego. 

Linki do wydarzenia: 
https://fb.me/e/LHoBkErQ

Link do zapisów na konferencję: 

Linki do zapisów na warsztaty: 
● Sharing economy - warsztat z MDDP - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1143 
● CIT estoński - warsztat z Grant Thornton - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1133 
● Schematy podatkowe - warsztat z ADN Podatki - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1134 
●Wybrane zagadnienia dotyczące opodatkowania VAT bonów/kuponów/voucherów - warsztat z Paczuski Taudul - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1135 
●Identyfikacja obowiązków dokumentacyjnych w międzynarodowych grupach kapitałowych - warsztat z KPMG - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1136 


DATA PUBLIKACJI: 2021-10-25 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (693 920 360)
KIDP (centrala)

ul. Giełdowa 4c/34
Warszawa 01-211
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: 693 920 360

x x x
x