x x
x x

"Ochrona przedsiębiorcy w dobie COVID-19" tematem XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej

x

Prezentujemy nagranie video corocznej konferencji podatkowej, która odbyła się w Katowicach w ramach cyklu "Doradca podatkowy obrońcą praw podatnika". Ze względu na sytuację epidemiczną konferencja odbyła się w formie hybrydowej, bez udziału publiczności.

18 grudnia 2020 doradcy podatkowi spotkali się studiu telewizyjnym w Katowicach, jednocześnie łącząc się na żywo z ekspertami w całej Polsce oraz prezentując wcześniej przygotowane nagrania.  

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji była „Ochrona przedsiębiorcy w dobie COVID-19". Poza zagadnieniami podatkowymi przedstawionymi przez doradców podatkowych z Polski i zagranicy, głos zabrali także lekarz i psycholog, odnosząc się do zdrowotnych skutków pandemii.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. prof. Adam Mariański, wiceminister finansów Jan Sarnowski, prof. Jadwiga Glumińska-Pawlic, dr Mariusz Cieśla, Mecenas Izabella Żyglicka - Rzecznik Praw Przedsiębiorców przy RIG oraz red. Łukasz Zalewski z Dziennika Gazety Prawnej.  Konferencję prowadzili: Marzena Ćwioro, przewodnicząca Zarządu ŚO KIDP oraz Piotr Maciejewski, wiceprzewodniczący zarządu śląskiego oddziału KIDP. 

Nagranie Konferencji jest dostępne na YouTube:

https://youtu.be/40WLUQU3jIU

DATA PUBLIKACJI: 2020-12-31 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (693 920 360)
KIDP (centrala)

ul. Giełdowa 4c/34
Warszawa 01-211
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: 693 920 360

x x x
x