x x
x x

III Konferencja Podatkowa

x

Zarząd Mazowieckiego Oddziału KIDP serdecznie zaprasza do udziału w III Konferencji Podatkowej pt. „System podatkowy a rozwój przedsiębiorczości” organizowanej przez Instytut Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Konferencja odbędzie się w dniu 14 marca 2023 r. godz. 10.00 -16.00 w formule online przy wykorzystaniu programu MS Teams.

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Za udział w konferencji doradcom podatkowym zostanie przyznane 7 punktów z tytułu realizacji obowiązku stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.


Wydarzenie ma charakter niekomercyjny, odbywa się w formule otwartej.  
Rozprawy naukowe będą prowadzone w formie dwóch paneli: 

Panel I – Atrakcyjność podatkowa Polski i wyzwania na przyszłość (moderator - Dr Joanna Szlęzak-Matusiewicz, SGH)

Panel II – Fiskalne narzędzia oddziaływania na rozwój przedsiębiorczości (moderator - Anna Misiak Przewodnicząca Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych)

W wystąpieniach i dyskusji panelowej w centrum zainteresowania znajdzie się wpływ systemu podatkowego na rozwój przedsiębiorczości, przede wszystkim w kontekście atrakcyjności podatkowej Polski oraz narzędzi fiskalnych oddziałujących na przedsiębiorczość.  Ważne będzie uwzględnienie porównawcze rozwiązań podatkowych funkcjonujących w innych państwach, w tym państwach członkowskich Unii Europejskiej, ale również w tzw. rajach podatkowych. 

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie konferencji: Konferencja SGH i MO KIDP   

DATA PUBLIKACJI: 2023-03-06 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (693 920 360)
KIDP (centrala)

ul. Giełdowa 4c/34
Warszawa 01-211
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: 693 920 360

x x x
x