x x
x x

Katowice: Konferencja "PODATKI - FINANSE - PRZEDSIĘBIORSTWO"

x

8 listopada 2021 w Katowicach odbędzie się ósma konferencja podatkowa z cyklu „PODATKI – FINANSE – PRZEDSIĘBIORSTWO” organizowana przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych wraz z Katedrą Finansów Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Tematem tegorocznej konferencji są „Podatkowe instrumenty pomocowe w dobie pandemii COVID-19 a finanse przedsiębiorstw”. 


W programie konferencji są wystąpienia znanych i cenionych doradców podatkowych, m.in. Tomasza Kaczyńskiego, dr. Mariusza Cieśli, Bartosza Kubisty oraz Mariusza Gałuszki. Tematem prezentacji ekspertów będzie zawód doradcy podatkowego oraz instrumenty pomocowe w zakresie obciążeń na rzecz ubezpieczeń społecznych, podatków dochodowych oraz podatku od towaru i usług (w odniesieniu do finansów przedsiębiorstw).


Podczas wydarzenia zostanie rozstrzygnięty konkurs na najlepszą pracę dyplomową o tematyce podatkowej. 


Konferencja odbędzie się w auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Bogucickiej 5. Całość wydarzenia będzie transmitowana online w formie webinarium. 


https://slaski.kidp.pl/main.php?m=szkolenia&rodzaj=SZK&id=4826

 

 

DATA PUBLIKACJI: 2021-11-08 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (693 920 360)
KIDP (centrala)

ul. Giełdowa 4c/34
Warszawa 01-211
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: 693 920 360

x x x
x