Bezpłatne szkolenia z tarczy antykryzysowej

x

KIDP przenosi swoje szkolenia do internetu i udostępnia je za darmo wszystkim doradcom podatkowym. Pierwsze szkolenie dotyczy narzędzi pomocowych dla przedsiębiorców oraz stosowania przepisów tarczy antykryzysowej.


Stan epidemii ogłoszony w całym kraju uniemożliwił prowadzenie działalności szkoleniowej w takiej formie jak to miało miejsce dotąd. Aby kontynuować rozwijanie kompetencji doradców podatkowych w Polsce, Krajowa Izba Doradców Podatkowych podjęła decyzje o przeniesieniu szkoleń do internetu. Szkolenia będą odbywały się odtąd w nowej formule - wykładu video połączonego z prezentacją. Materiały szkoleniowe będą publikowane w panelu mDoradca i będą bezpłatne dla doradców podatkowych. Za udział w szkoleniu online doradcom zostaną przyznane punkty.


W systemie mDoradca jest już pierwsze szkolenie zorganizowane w nowej formule. Bartosz Kubista, doradca podatkowy, adwokat i członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych prezentuje w nim narzędzia pomocowe dla przedsiębiorców oraz omawia przepisy uchwalonej niedawno tarczy antykryzysowej.


Szkolenie można pobrać lub obejrzeć TUTAJ 


W systemie niebawem pojawią się kolejne szkolenia w postaci materiałów video. Aby skorzystać ze szkolenia we wskazanej formule należy wykonać następujące czynności:


1. zalogować się do panelu mDoradca;

2. wejść w zakładkę szkolenia/e-learning i wybrać odpowiednie szkolenie (video);

3. obejrzeć szkolenie w mDoradcy lub pobrać plik na komputer;

4. po obejrzeniu lub pobraniu szkolenia kliknąć przycisk (znajduje się nad „szkoleniem”) Ukończ szkolenie i nalicz punkty, wypełnić ankietę i kliknąć przycisk Zapisz, wtedy nastąpi automatyczne naliczenie punktów.


DATA PUBLIKACJI: 2020-04-03 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x