Informacje

Szkolenia

Warsztaty z pisania kazusów dla kandydatów na doradców podatkowych

Data publikacji: 2024-06-24

Po sukcesie pierwszej edycji, zapraszamy na kolejne warsztaty z pisania kazusów, których celem jest pomoc w pomyślnym zdaniu pisemnej części egzaminu na doradcę podatkowego. 

Warsztaty KIDP to trwające trzy dni zajęcia, które mają pomóc kandydatom w jak najlepszym napisaniu kazusów na egzaminie na doradcę podatkowego. Pierwsza edycja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, więc jesienią znowu wracamy do tej formy szkolenia. Warsztaty z pisania kazusów to pełne 3 dni zajęć: 21 godzin dydaktycznych oraz 3 godziny poświęcone na odpowiedzi na pytania uczestników. Wiedzą na temat pisania kazusów podzieli się z uczestnikami Tomasz Kaczyński - doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku, pozaetatowy członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie i w Toruniu, wieloletni praktyk, były pracownik organów podatkowych I i II instancji.

Warsztaty odbędą się w formie zajęć prowadzonych online - co ułatwi udział uczestnikom z całej Polski. Zajęcia będą prowadzone na platformie Clickmeeting w dniach 21 i 22 września oraz 5 października. Aby wziąć w nich udział należy zgłosić się przez stronę:

Zgłoszenie na warsztaty z pisania kazusów

Osoby, które się zgłoszą otrzymają na swój adres mailowy indywidualny link do warsztatów wraz z tokenem dostępu (prosimy sprawdzić folder SPAM). Nabór potrwa do 19 września 2024 r. Udział w trzydniowych warsztatach jest odpłatny. Koszt to 615 zł.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.