XVIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa z transmisją online

x

W dniu 27 listopada 2020 r. w Siemianowickim Centrum Kultury – Park Tradycji odbędzie się XVIII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa. W tym roku zorganizowana w formule hybrydowej, będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem serwisu Youtube.

To już kolejne spotkanie ekspertów w ramach cyklu „Doradca Podatkowy Obrońcą Praw Podatnika”, jego tematem przewodnim będzie „Ochrona przedsiębiorcy w dobie Covid-19”. Konferencję otworzy Przewodniczący KRDP prof. dr hab. Adam Mariański. 

Wykład inauguracyjny przeprowadzi prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic – opiekun merytoryczny konferencji, a w loży ekspertów zasiądą m.in. przedstawiciele Regionalnej Izby Gospodarczej, Rzecznik Praw Przedsiębiorców RIG, doradcy podatkowi z regionu śląskiego, eksperci ds. podatków  z Niemiec, Włoch, Czech i Słowacji, przedstawiciele Zawodów Zaufania Publicznego. 

Udział w konferencji potwierdzili także: Dyrektor Departamentu Systemu Podatkowego Ministerstwa Finansów oraz Wiceminister Finansów. 

Panele dyskusyjne będą poświęcone m.in. sytuacji przedsiębiorców podczas pandemii, funkcjonowaniu urzędów skarbowych w wybranych państwach unijnych, zmianom organizacyjnym w przedsiębiorstwie oraz wpływie izolacji na relacje społeczne.

Z uwagi na pandemię, stacjonarnie w konferencji wezmą udział tylko zaproszeni eksperci i goście, jednak wszyscy doradcy podatkowi będą mogli śledzić jej przebieg na żywo w serwisie Youtube. Link do wydarzenia zostanie wysłany drogą mailową. 

Dodatkowo nagranie konferencji zostanie opublikowane w serwisie mDoradca, gdzie będzie można obejrzeć je w formie punktowanego e-learningu.

DATA PUBLIKACJI: 2020-10-13 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Giełdowa 4c/34
Warszawa 01-211
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: 693 920 360

x x x
x