x x
x x

Konferencja "Doradztwo podatkowe w e-gospodarce. Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji"

x

Konferencja  „Doradztwo podatkowe w e-gospodarce. Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji” to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już 10 kwietnia br. w Centrum Konferencyjnym IBIB PAN przy ul. Ks. Trojdena 4. Warszawie. Podczas konferencji każdy doradca podatkowy będzie miał szansę uzyskać informację jakie narzędzia zastosować aby osiągnąć sukces w dobie transformacji cyfrowej. To konferencja dla każdego doradcy, który nie chciałby stracić szansy na dalsze funkcjonowanie w dobie e-gospodarki.

Organizatorem konferencji jest Krajowa Rada Doradców Podatkowych we współpracy z takimi firmami jak: Axence, ETL, Gardens, Solid Solutions, Merkava i Wolters Kluwer. Organizatorzy mając na uwadze nieuchronne i bardzo szybkie zmiany zarówno na rynku usług informatycznych, jak i w zakresie potrzeb i oczekiwań klientów doradców podatkowych, podejmą próbę oceny zasadności podejmowania działań zmierzających do unowocześniania Kancelarii Doradztwa Podatkowego, a także oceny narzędzi przydatnych do osiągnięcia takiego celu.

Eksperci w swoich wystąpieniach przedstawią szereg możliwości: narzędzi informatycznych, systemów zarządzania ukierunkowanych na rozwój i  na osiągnięcie sukcesu w czasach obecnej transformacji cyfrowej.

Jesteśmy przekonani, że poruszone w czasie Konferencji zagadnienia oraz wygłoszone prelekcje, okażą się dla Doradców Podatkowych cennym źródłem informacji. Otwarcia konferencji i przedstawienia tematu „Przyszłość doradztwa podatkowego w erze gospodarki cyfrowej” dokona prof. dr hab. Adam Mariański, Przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

Prelekcję „Zmiana do kwadratu - Jak wykorzystać digitalizację do budowania przewagi konkurencyjnej na rynku usług finansowych?” – przedstawi Ewa Błaszczak. Z kolei z wystąpienia Marcina Krolla z ETL można będzie się dowiedzieć jaki jest wpływ rewolucji technologicznej na świadczenie usług prawnych. Opowie on o  synergii prawnika technologicznego i doradcy podatkowego.
 
„Oprogramowanie klasy ERP jako kierunek rozwoju usług kancelarii doradztwa podatkowego  (kdp) – nowe możliwości” to temat wystąpienia przedstawiciela firmy Gardens  a  „Nowe produkty, nowe rynki – Centrum Usług Wspólnych”  przedstawiciela firmy Solid Solution.

Podczas konferencji mowa też będzie o bezpieczeństwie zasobów informatycznych, modelu cyfrowym Kancelarii Doradztwa Podatkowego a także o wirtualnym zarządzaniu zasobami informatycznymi w Kancelarii Doradztwa Podatkowego. Zagadnienia  te przedstawią przedstawiciele sponsora strategicznego i firmy Axence.

O tym ważnym zagadnieniu jak bezpieczeństwo danych, które jest  priorytetem e-doradztwa mówić też będzie przedstawiciel firmy Merkava. Z kolei firma Wolters Kluwer zaprezentuje   temat  „Bazy wiedzy – w kierunku sztucznej inteligencji”.

Podczas konferencji odbędzie się także dyskusja panelowa  „Doradztwo w chmurze”  z udziałem Iwony Chomiak dr hab. Profesor Uniwersytetu    Ekonomicznego we Wrocławiu oraz  dr Aleksandra Binsztoka.
 
Szczegółowy harmonogram Konferencji w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu, na które zarejestrować możecie się Państwo poprzez panel mDoradca. Mamy nadzieję, że konferencja spełni oczekiwania każdego doradcy podatkowego.

Wiesława Moczydłowska, Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Doradców Podatkowych.
 


DATA PUBLIKACJI: 2019-04-05 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x