Kampania reklamowa KIDP w radio, w telewizji i na lotniskach.

Trwa kampania promocyjna w stacjach telewizyjnych należących do grupy POLSAT: Polsat, Polsat News, Polsat News 2, Polsat Sport i Superstacja.

W załączeniu Mediaplan, ze szczegółowymi informacji o terminach emisji spotów sponsorskich.

Już dziś zapraszam do oglądania wieczornych piątkowych seriali w Polsacie, których emisje poprzedzi spot sponsorski KIDP. Na pozostałych stacjach grupy POLSAT również trwa już nasza kampania reklamowa. Będzie ona prowadzona przez cały grudzień.

Ponadto w grudniu trwa kampania reklamowa na wszystkich lotniskach w Polsce (oprócz Okęcia), gdzie na telebimach wyświetlane są spoty reklamujące zawód doradcy podatkowego.

Od 27 listopada do 17 grudnia br. zawód doradcy podatkowego reklamowany był także w radio RMF FM. Kończy się też kampania reklamowa w RDC (spoty reklamowe jako dodatek do koncertu wigilijnego).

Spot reklamowy, który był emitowany w radio RMF FM i radio RDC, w załączeniu.

Mam nadzieję, że przedmiotowe akcje, będące elementem zaplanowanej Kampanii promocyjnej, przyczynią się do większej rozpoznawalności zawodu doradcy podatkowego i wzmocnienia jego pozycji wśród zawodów zaufania publicznego. Spoty podkreślają najważniejsze elementy wiążące się z zawodem doradcy podatkowego.

Wiesława Moczydłowska, Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Doradców Podatkowych.
DATA PUBLIKACJI: 2017-12-18 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x