Konferencja "Doradztwo podatkowe w e-gospodarce. Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji."

x

Miło nam poinformować, że już 10 kwietnia br. odbędzie się konferencja „Doradztwo podatkowe w e-gospodarce. Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji.” Wydarzenie to odbędzie się w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym IBIB PAN przy ul. Ks. Trojdena 4.

Mając na uwadze nieuchronne i bardzo szybkie zmiany zarówno na rynku usług informatycznych, jak i w zakresie potrzeb i oczekiwań naszych klientów, Konferencja ta ma na celu zwrócenie Państwa uwagi na zasadność podejmowania działań zmierzających do unowocześniania naszych Kancelarii, a przy tym  przedstawienie szeregu możliwości (narzędzi informatycznych, systemów zarządzania, kierunków rozwoju) na osiągnięcie sukcesu w czasach obecnej transformacji cyfrowej. Pewni jesteśmy, że poruszone w czasie Konferencji zagadnienia oraz wygłoszone prelekcje, okażą się dla jej uczestników cennym źródłem informacji.

Zachęcamy do pobrania harmonogramu Konferencji, a także do uczestnictwa w tym wydarzeniu, na które zarejestrować możecie się Państwo poprzez panel mDoradca.

DATA PUBLIKACJI: 2019-03-13 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x