Szkolenia

Konferencja "Podatkowo-Kadrowy Rollercoaster, czyli codzienność księgowych, kadrowych i doradców podatkowych"

Data publikacji: 2023-11-14

Wolters Kluwer Polska i Krajowa Izba Doradców Podatkowych zapraszają na IV edycję bezpłatnej konferencji „Podatkowy Rollercoaster – czyli codzienność księgowych i doradców podatkowych”. 

Głównymi tematami IV edycji wydarzenia będą najnowsze zmiany w zakresie rozliczeń podatkowo-kadrowych. Konferencja odbędzie się 5 grudnia 2023 r. w wersji online i jest kierowana w szczególności do doradców podatkowych, księgowych i biur rachunkowych.

W TRAKCIE KONFERENCJI:

- sprawdzimy, kto może składać PIT-2 i w jakich przypadkach;
- dowiemy się, jak sporządzać i kiedy aktualizować informację o warunkach zatrudnienia;
- odpowiemy na pytanie, kiedy udzielać zwolnienia z powodu siły wyższej i urlopu opiekuńczego oraz jak je dokumentować;
- poznamy praktyczne aspekty prowadzenia dwutorowo sprawy podatkowej i sprawy karnej skarbowej i dowiemy się, jak uniknąć niezamierzonych konsekwencji, które mogą powstawać w związku z nieprzemyślanym planowaniem przebiegu sporu z administracją skarbową;
- sprawdzimy, co wynika z wyroków TK w zakresie podatku od nieruchomości;
- uzyskamy dogłębną wiedzę na temat Krajowego Systemu e-Faktur i poznamy wyzwania, jakie niesie ze sobą jego wdrożenie z zarówno technicznej, jak i podatkowo-prawnej perspektywy;
- odkryjemy najczęściej pojawiające się pytania i problemy związane z KSeF, które zostały zgłoszone przez inne osoby podczas ich własnych wdrożeń lub na warsztatach prowadzonych przez prelegentów.

Serdecznie zapraszamy na konferencję!

Link do zapisów: https://bit.ly/podatkowo-kadrowy-rollercoaster


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.