x x
x x

KOMU POMAGAMY?

Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych ruszają z akcję pomocy na rzecz obywateli Ukrainy.

Cele i formy pomocy:
- zorganizowanie zbiórki pieniężnej z przeznaczeniem na pomoc rzeczową i finansową uchodźcom z Ukrainy, 

- promowanie wszelkich inicjatyw zbierania środków finansowych, które w całości będą przekazane na zakup i wysyłkę na Ukrainę środków medycznych (opatrunków i leków itp.)

- stworzenie i obsługa bazy doradców podatkowych, którzy deklarują pomoc w udostępnieniu ukraińskim uchodźcom dachu nad głową (dot. przede wszystkim kobiet, dzieci i starców) 

- stworzenie i obsługa bazy wolontariuszy - doradców podatkowych, którzy deklarują pomoc w transporcie uchodźców ukraińskich z granicy

- finansowanie i pomoc w zakwaterowaniu, wyżywieniu, leczeniu i wszelkich innych formach zabezpieczenia bytu uchodźców.

Wszystkie wpłaty będą przeznaczone na taką formę pomocy, jaka okaże się niezbędna, aby nasi najbliżsi Sąsiedzi z Ukrainy mogli przetrwać ten najgorszy czas.

Równocześnie zwrócimy się do naszych koleżanek i kolegów doradców podatkowych z Ukrainy z pytaniem o oczekiwane przez nich formy wsparcia.

Darowizny można wpłacać na:
Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych
Nr konta:  82 1020 2313 0000 3102 0421 1173  (Bank PKO BP)
Tytułem: Ukraina

Prosimy o dalsze wspieranie działań Fundacji poprzez wpłatę darowizn.


WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I WOLONTARIUSZOM DZIĘKUJEMY ZA POMOC. OFDP I KIDP***

Cały czas działamy, by móc jak największej ilości osób - zarówno mieszkańcom Ukrainy, jak i uchodźcom, którzy dotarli do naszego kraju. Do tej pory udało się pomóc wielu potrzebującym, m.in. w transporcie, znalezieniu dachu nad głową czy poprzez dostarczenie niezbędnych produktów.

Wspieramy także osoby, które udostępniły swoje domy i mieszkania uchodźcom.

Szczególnej pomocy wymagają dzieci, domy dziecka, rodziny zastępcze oraz osoby chore.


W SPRAWOZDANIU PRZEDSTAWIAMY DZIAŁANIA PODJĘTE PRZEZ OGÓLNOPOLSKĄ FUNDACJĘ DORADCÓW PODATKOWYCH ORAZ KIDP W CELU POMOCY OBYWATELOM UKRAINY.

W poniższych artykułach znajdą Państwo informacje na temat dotychczasowych działań Ogólnopolskiej Fundacji Doradców Podatkowych oraz KIDP na rzecz pomocy Ukrainie, w tym film z przekazania darów, a także wywiad z Panią Iwoną Wojsław Prezes OFDP i Wiceprzewodniczącą KRDP.

"Olbrzymia pomoc doradców podatkowych dla Ukrainy" :

https://gazetajurajska.pl/olbrzymia-pomoc-doradcow-podatkowych-dla-ukrainy-prosza-o-wsparcie-wywiad-audiovideofoto%EF%BF%BC%EF%BF%BC/

https://imyszkow.pl/olbrzymia-pomoc-doradcow-podatkowych-dla-ukrainy-prosza-o-wsparcie-wywiad-audiovideofoto/

https://zawiercie.info.pl/olbrzymia-pomoc-doradcow-podatkowych-dla-ukrainy-prosza-o-wsparcie-wywiad-audiovideofoto%EF%BF%BC%EF%BF%BC/
Cały czas aktywnie pomagamy - zbieramy i przekazujemy niezbędne rzeczy, pomagamy w transporcie i znalezieniu dachu nad głową (patrz galeria).

Pliki do pobrania

Kalendarium

październik 2023
pn wt śr czw pt so nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

Kontakt

tel.: (693 920 360)
KIDP (centrala)

ul. Grzybowska 85 lok. U7
Warszawa 00-844
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: 693 920 360

x x x
x