Księga wizualizacji

Księga wizualizacji

Materiały graficzne do pobrania dla doradców znajdują się w systemie mDoradca > Aktualności > Informacje > System identyfikacji wizualnej 

W celu wykreowania jednolitego wizerunku doradcy podatkowego KRDP zarekomendowała doradcom podatkowym stosowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej Doradców Podatkowych, przyjętego uchwałą nr 241/2021 Krajowej Rady Doradców Podatkowych z dnia 22 czerwca 2021 roku w sprawie przyjęcia i wdrożenia księgi wizualizacji KIDP.

 System to przewodnik, określający dozwolone sposoby wykorzystania znaku (logotypu) KIDP. Zbiór zawartych w nim zasad wskazuje, jak prawidłowo posługiwać się logotypem Izby na wizytówkach, papierze firmowym, stronie internetowej, kopertach, notatnikach, teczkach, kalendarzach i szyldach. 

 Inicjatorzy stworzenia systemu podkreślają, że jedynie konsekwentne stosowanie przez doradców podatkowych zasad w nim przedstawionych, przyczyni się do zbudowania rozpoznawalnego wizerunku Izby we wszystkich kręgach społecznych, pośrednio lub bezpośrednio z nią związanych. 

 Zachęcamy do zapoznania się z zasadami określonymi w Systemie i stosowania go w swoich kancelariach.

Krajowa Izba Doradców Podatkowych

ul. Grzybowska 85 lok. U7
Warszawa 00-844

tel.: 693 920 360
e-mail: biuro@kidp.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.