Życzenia z okazji Dnia Doradcy Podatkowego

x

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy

Członkowie Krajowej Izby Doradców Podatkowych


Z okazji Dnia Doradcy Podatkowego pragnę przekazać Państwu serdeczne podziękowania i słowa uznania dla Państwa codziennej pracy.

Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc i wsparcie w działaniach na rzecz ochrony naszego zawodu, podnoszenia jego rangi i dbania o prawidłowy wizerunek doradcy podatkowego.
To dzięki Państwa codziennej ciężkiej pracy, profesjonalizmowi, życzliwości i zaangażowaniu, staliśmy się ważną częścią naszego społeczeństwa. Wyrażam przekonanie, że w przyszłości w jeszcze większym stopniu będziemy w stanie włączyć się w pomoc naszym klientom - przedsiębiorcom, małym firmom rodzinnym czy pojedynczym podatnikom, i mimo tak niesprzyjających warunków, będziemy w stanie nadal wykonywać naszą pracę i służyć pomocą wszystkim tym, którzy jej teraz jeszcze bardziej potrzebują.

Dzień Doradcy Podatkowego jest szczególnym dla nas Świętem – czasem radosnych życzeń, sympatycznych uroczystości. W tym jednak roku zmuszeni jesteśmy świętować go nieco inaczej.
Wyrażam nadzieję, że pomimo obecnych ograniczeń nie zabraknie nam dziś miłych chwil, wspólnych rozmów, serdecznych gestów.

Życzę Państwu przede wszystkim dużo zdrowia oraz wytrwałości w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, aby ta szczególnie ważna i odpowiedzialna służba, pomimo obecnych przeciwności była dla nas wszystkich źródłem satysfakcji, niosąc ze sobą radość i poczucie spełnienia. Życzę Państwu pomyślności także w życiu osobistym.


Prof. dr hab. Adam Mariański
Przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych

DATA PUBLIKACJI: 2020-05-11 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x