x x
x x

Bartosz Kubista polskim przedstawicielem w New Tax Professionals Committee

x

Krajowa Rada Doradców Podatkowych wyznaczyła Bartosz Kubistę na swojego przedstawiciela w New Tax Professionals Committee – grupie młodych doradców podatkowych działającej przy CFE Tax Advisers Europe, międzynarodowej organizacji zrzeszającej samorządy doradców podatkowych z Europy.

W ramach prac komitetu, Bartosz Kubista będzie pracował nad kwestiami dostępu i wykonywania zawodu przez doradców podatkowych rozpoczynających pracę w zawodzie oraz ich pozycji wśród europejskich samorządów doradców podatkowych. Najbliższe posiedzenie tej grupy odbędzie się 4 października 2019 r. w trakcie Zgromadzenia Ogólnego CFE Tax Advisers Europe w Turynie.

Bartosz Kubista to doradca podatkowy i adwokat. Jest członkiem Krajowej Rady Doradców Podatkowych V Kadencji, w której pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Informatyzacji oraz Przewodniczącego Komisji do spraw opracowania kodeksu postępowania Krajowej Izby Doradców Podatkowych w zakresie danych osobowych. Zawodowo realizuje się w GLC gdzie pełni rolę partnera zarządzającego. Jest również członkiem Katedry Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz trenerem przy Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Katowicach. Specjalizuje się w prawie podatkowym, ze szczególnym uwzględnieniem podatków dochodowych oraz cen transferowych. Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego.DATA PUBLIKACJI: 2019-09-26 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x