x x
x x

Trwają zapisy na kurs KIDP - start we wrześniu!

x

Ostatnia szansa! Wybierz zawód doradcy podatkowego i rozwiń swoją wiedzę w obszarze prawa podatkowego! Skorzystaj ze specjalistycznego kursu online Krajowej Izby Doradców Podatkowych, który przygotuje Cię do państwowego egzaminu.

👉Doradztwo podatkowe jest zawodem zaufania publicznego, więc wymaga posiadania specjalnych uprawnień.

W związku z nasilającymi się zmianami w prawie podatkowym oraz zawiłościami proceduralnymi, atrakcyjność zawodu doradcy podatkowego w Polsce wciąż rośnie. Twoi przyszli klienci czekają.

🔎Co oferuje Ci kurs pod skrzydłami samorządu doradców podatkowych?
- Naukę u źródła, czyli od najlepszych ekspertów w dziedzinie. 
- Zestaw zajęć opracowany tak, aby ułatwić kandydatom zdanie egzaminu i przekazanie im wiedzy niezbędnej do wykonywania pracy. 
- Wykładowców, którymi są byli członkowie Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego (!), wieloletni pracownicy administracji podatkowej (!) oraz doświadczeni nauczyciele akademiccy. Nie może być lepiej. 
- Ponadto, organizatorom kursu zależy, abyś zdał/a egzamin i dołączył/a do samorządu oraz elitarnego środowiska doradców podatkowych. Twój dyplom to win-win.
Właśnie dlatego oprócz wiedzy teoretycznej, zdobędziesz też praktyczne umiejętności pozwalające przebrnąć przez najtrudniejszą ustną część egzaminu oraz kazusy z części pisemnej.

Kurs odbywa się w 100%  #online - w trakcie webinariów będziesz miał/a kontakt z wykładowcami na żywo. Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi, a jednocześnie zaoszczędzisz czas i pieniądze na męczących dojazdach. Możesz opłacać go w ratach.

Dowiedz się więcej: https://kidp.pl/strona/3145_kurs

Zarezerwuj miejsce - zapisz się już dziś! ⏰ Start we wrześniu.

DATA PUBLIKACJI: 2022-08-17 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (693 920 360)
KIDP (centrala)

ul. Grzybowska 85 lok. U7
Warszawa 00-844
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: 693 920 360

x x x
x