Sytuacja doradców podatkowych w okresie pandemii - badanie KIDP

x

Krajowa Izba Doradców Podatkowych rozpoczyna ogólnopolskie badanie mające pokazać, czy i jak pandemia COVID-19 wpłynęła na sytuację doradców podatkowych i ich usługi. 

 

Epidemia koronawirusa wpłynęła na funkcjonowanie tysięcy polskich firm i zagroziła ich istnieniu. Kryzys wywołany COVID-19 dotknął niemal wszystkie branże i w sposób nieoczekiwany zmienił życie Polaków. Krajowa Izba Doradców Podatkowych we współpracy z prof. Ryszardem Sowińskim pracuje nad przygotowaniem specjalnego raportu dotyczącego sytuacji doradców podatkowych w czasie pandemii. Celem badania jest uzyskanie odpowiedzi na to, jaka jest obecnie sytuacja doradców podatkowych, jak zachowują się klienci doradców oraz jakie strategie i działania podejmują doradcy podatkowi w tym trudnym dla biznesu czasie.

Na podstawie wypełnionych przez doradców podatkowych ankiet, zespół badawczy kierowany przez prof. Ryszarda Sowińskiego przygotuje pierwszy na rynku raport nt. sytuacji doradców podatkowych w czasie pandemii i kryzysu, a także udzieli doradcom przydatnych rekomendacji. 

Krajowa Izba Doradców Podatkowych zwraca się do wszystkich doradców podatkowych z prośbą o wypełnienie ankiety, która znajduje się w linku poniżej.

 

Badanie trwa od 1 do 17 czerwca 2020 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi w drugiej połowie czerwca.

 

Link do ankiety:

https://forms.gle/CN5S3NBq3thHiDWJ8

 

 

 

 

DATA PUBLIKACJI: 2020-06-08 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x